Áció, káció, akáció, vakáció! - 2026
.jpg)
A 2025-2026-os tanév utolsó tanítási napján a gyerekek nagy örömére a szülői munkaközösség fagylalttal lepte meg a gyerekeket, amiért nagy köszönet! Tanulóink gyönyörű, nyár témájú aszfaltrajzokat készítettek. A nagy melegben, a fák árnyékában alkottak.
Minden tanulónknak és pedagógusnak kívánunk tartalmas nyarat, jó pihenést!







































