Állatok világnapja - 2022

Az állatok világnapját október 4-én ünnepeljük. Ezért látogatott el hozzánk a negyedik osztályos Balassa Ákos és a végzős Balassa László édesapja. Laci bácsi kutyák kiképzésével foglalkozik. Elhozta iskolánkba Bellát, a tacskót és Ingót, a németjuhászt. Szimulálták nekünk, hogyan keresnek a kutyák kábítószert, milyen parancsokat hajtanak végre a kutyusok a gazdi utasítására, hogyan veszik észre és tartják sakkban a betörőket, támadókat. Velünk élvezték a bemutatót és az azt követő kutyasimogatást a Hortenzia Otthon lakói is. A természettudományi és biológia tehetséggondozó szakkörök felsős diákjai mini-kiállítást állítottak össze a jeles nap alkalmából.

 

A programról készült fényképek az alábbi linkről érhetők el:

FOTÓK

Pályázatok

okosan a pénzzel
Ökoiskola
Bazisiskola
csodaszarvas
Tehetségpont
bga_alap_logo
MFP_logó
ESZA
www.hr
Hrvatski glasnik