Nagykanizsán jártak hatodikosaink - 2022

A tanév végén nem kellett nagyon messzire utaznia a 6. osztály tanulóinak, hogy élményekben gazdag napot töltsenek el együtt. Nagykanizsán ,,Szabadulószoba” programmal kezdték a napot. Az egyik csoport a ,,Börtön”szobából való kiszabadulást próbálhatta ki, amíg a másik túlnyomó többségben lányokból álló csapat a  ,,Fáraók és piramisok”világában próbálkozott a kiszabadulással. Sok érdekes, fejtörő, logikai feladattal kellett megbírkózniuk a gyerekeknek. Egy óra állt a rendelkezésükre.

A kanizsai program keretén belül nagy sétát tettünk a városban. Sétánk során megismertük a város középfokú intézményeit. Megtekintettük a Kiskastély- Művészetek házát is. Kirándulásunkat finom fagyival koronáztuk meg, ami nagyon jólesett a rekkenő hőségben.

Kapcsolódó galéria

Beszabadultunk a ,,Szabadulószobába” - 2022

Pályázatok

Ökoiskola
ESZA
Tehetségpont
bga_alap_logo
MFP_logó
csodaszarvas
okosan a pénzzel
Bazisiskola
www.hr
Hrvatski glasnik