Bolyai Természettudományos Csapatversenyen - 2023

Iskolánk tanulói első alkalommal vettek részt a Bolyai Természettudományos Csapatversenyen. Két hetedik és egy nyolcadikos csapat indult a megmérettetésen. A négyfős csapatok 45 perc alatt 13 feladatot oldottak meg biológia, kémia, földrajz és fizika témakörben. Idén a feladatok között a fizika dominált. Zalai, somogyi, baranyai és tolnai csapatokkal versenyeztünk. 35 hetedik osztályos csapat közül a mieink a 15. és 24. helyen végeztek. Különösen büszkék vagyunk nyolcadik osztályos diákjainkra. Nagyon szoros versenyben a 27 csapatból a nyolcadik helyen végeztek, pontegyenlőséggel, egyetlen ponttal lemaradva az előkelő hatodik helytől. A csapattagok: Balassa László, Kiss Bendegúz, Kocsis Kornél, Novák Kornél. Gratulálunk!

Felkészítő: Nyáriné Dr. Aleksza Magdolna

Kapcsolódó galéria

Bolyai Természettudományos Csapatversenyen - 2023

Pályázatok

csodaszarvas
MFP_logó
bga_alap_logo
ESZA
Bazisiskola
okosan a pénzzel
Ökoiskola
Tehetségpont
www.hr
Hrvatski glasnik