Bűvösvölgy - 2023

2023. március 6-án, egy korábbi nyertes pályázat eredményeként, iskolánk  48 felsős tanulója 4 tanár kíséretében részt vehetett  Sopronban a Bűvösvölgy Médiaértés-oktató Központ egész napos élményalapú programján. A gyerekek játszva ismerkedhettek meg a média és a hírközlés kulisszatitkaival, szerkesztői és egyben szereplői lehettek egy magazin címlapjának, a híradónak, a televíziós reklámoknak, az akciófilmeknek és a rádióhangjátékoknak. Kiemelt hangsúlyt kapott, hogy a készítési folyamatokon túl megértsék a szerkesztés hatásvadász elemeit, és azt is, hogyan tudják megvédeni magukat és mobileszközeiket az illetéktelen kíváncsiskodóktól. A gyerekek és kísérőik szerint is SZUPER VOLT BŰVÖSVÖLGY!

A programról készített fényképek az alábbi linken tekinthetők meg:

FOTÓK

Pályázatok

Ökoiskola
bga_alap_logo
MFP_logó
okosan a pénzzel
csodaszarvas
ESZA
Tehetségpont
Bazisiskola
www.hr
Hrvatski glasnik