Diákolimpia-Játékos sportverseny - 2023

2023. december 7-én, iskolánk 17 alsós diákja részt vett a Magyar Diáksport által szervezett játékos sportverseny körzeti fordulóján a Kanizsa Arénában. A verseny során a gyerekeknek 9 feladatot kellett teljesíteniük csapatban. A megmérettetést hosszas felkészülés előzte meg, minden tanuló küzdött a csapatért. Ugyan a megyei versenyre nem jutottunk tovább, de szép élményekkel zártuk a napot.

Játékos sportverseny csapattagok:

Andróczi Noé, Kovács Villő, Lancsák Patrik, Marics Hunor, Mikó Zsombor, Nagy Emma, Orsós Szimonetta, Péntek Larina, Plell Barnabás, Rácz Jázmin, Radmanics Bence, Schrammel Máté, Süveges Anna, Tkálecz Lia, Tkálecz Zselyke, Zadravecz Dusán, Rácz Botond

Felkészítő: Vass-Németh Fanni tanítónő

Kapcsolódó galéria

Diákolimpia-Játékos sportverseny - 2023

Pályázatok

okosan a pénzzel
csodaszarvas
Bazisiskola
Tehetségpont
MFP_logó
ESZA
bga_alap_logo
Ökoiskola
www.hr
Hrvatski glasnik