Digitális közösségi alkotóműhely (DKA) – 2023.

Iskolánk 6. osztályos tanulói február 28-án a „Nagykanizsai Szakképzési Centrum iskoláinak pályaorientációs projektjei a 2022-2023-as tanévre” keretén belül csoportfoglalkozásokon vettek részt a Nagykanizsai SZC Cserháti Sándor Technikum és Kollégiumban.

A foglalkozások két csoportban zajlottak.  A lányok a ,,Legyen saját emoji készleted!” foglalkozáson vettek részt, a  fiúk dobókockát  készítettek ügyesen.

Iskolánk 7. osztályos tanulói október 18-án a „Nagykanizsai Szakképzési Centrum iskoláinak pályaorientációs projektjei a 2022-2023-as tanévre” keretén belül csoportfoglalkozásokon vettek részt a Nagykanizsai SZC Cserháti Sándor Technikum és Kollégiumban.

Két csoportban zajlottak a foglalkozások. A lányok csapata ,,Legyen saját emoji készleted!” foglalkozáson vettek részt. A fiúk dobókocka készítésében ügyeskedtek.

A műhelymunkák nagyon jó hangulatban zajlottak, a tanulók jól érezték magukat.

Kapcsolódó galéria

Digitális közösségi alkotóműhely (DKA) – 2023.

Pályázatok

okosan a pénzzel
bga_alap_logo
Tehetségpont
Bazisiskola
csodaszarvas
MFP_logó
ESZA
Ökoiskola
www.hr
Hrvatski glasnik