DIGITÁLIS TÉMAHÉT - VÍZ VILÁGNAPJA 2021

DIGITÁLIS TÉMAHÉT - VÍZ VILÁGNAPJA

2021. március 22-26.

Ebben a tanévben is csatlakozott iskolánk a digitális témahéthez, amely keretében lehetőség nyílt egy általunk választott témát digitális eszközökkel és módszerekkel feldolgozni online oktatás keretében. Mivel a témahétre esett a Víz világnapja, ÖKO-iskolaként ezt a témát jártuk körbe.

• A gyerekek Mihovics Ida kémia tanárnő által összeállított Víz világnapi TOTÓ-t kaptak, melynek megoldásához kutatómunkát kellett végezniük.
  • Közvetlen környezetükről természetfotókat küldhettek élőlényekről: növényekről, állatokról, mivel az élet egyik feltétele a VÍZ.
  • Alsó tagozaton Kapus Nóra tanító néni által összeállított ppt érdekes feladatait oldhatták meg tanulóink.

A visszaküldött feladatmegoldásokat értékeltük és a jelenléti oktatás alatt jutalmaztuk. A gyerekek által készített szebbnél szebb természetfotók a honlapunkon tekinthetők meg.