DÖK napja-Főzőnap - 2023

2023. szeptember 25-én került sor iskolánkban a diákönkormányzat megválasztására. Ebben a tanévben a DÖK elnök Székely Gréta 8.o., titkár Bottka Karolin 7.o., kulturális felelős Csire Zselyke 6.o., sportfelelős Bálint Bendegúz 7.o., felsős kapcsolattartó Tirászi Viktor 5.o., alsós kapcsolattartó Tkálecz Lia 4.o. lett .A diákönkormányzat patronáló pedagógusa Nyáriné dr Aleksza Magdolna.

A választás napja egyben a diákönkormányzati főzőnap is volt. Arra kértük a gyerekeket, hogy reggel valamilyen különleges módon érkezzenek az iskolába. Volt aki talicskában, tolható kanapén, dobozba csomagolva vagy baldachinos járművön… érkezett.  A program után indult a főzés, az osztályok, összefogva a szülőkkel „gyerekbarát” ételekkel készültek. Ügyességi akadálypályák leküzdésében, tizenegyes rúgó versenyben mérhették  össze tudásukat az osztályok ill. a vállalkozó kedvű focisták. Vidám, jó hangulatú programon mindenki nagyszerűen érezte magát.

A rendezvényről készült fényképek az alábbi linkről érhetők el:

FOTÓK

Pályázatok

Tehetségpont
Ökoiskola
MFP_logó
okosan a pénzzel
ESZA
Bazisiskola
csodaszarvas
bga_alap_logo
Hrvatski glasnik
www.hr