Európai Diáksport Napja - 2022

2022. szeptember 30-án csatlakoztunk a Európai  Diáksport Napjához. Az MDSZ által elindított diáksportnap az elmúlt években európai kezdeményezéssé vált, és ma már több mint 40 európai országban szervezik meg szeptember végén a magyar jó gyakorlatból kinőtt Európai Diáksport Napját (European School Sports  Day, ESSD), mely évről-évre legalább napi 2 óra testmozgással és az egészségtudatos életvezetéssel összefüggő témákat dolgozz fel.

Iskolánk minden osztálya számára megszervezte a 2 óra testmozgást, amely egy kötelező központi feladatból áll, ez a 2022 méteres futás volt, majd  az előzetesen felépített akadálypályán teljesítették a feladatokat tanulóink.

Kapcsolódó galéria

Európai Diáksport Napja - 2022

Pályázatok

Bazisiskola
okosan a pénzzel
Ökoiskola
bga_alap_logo
Tehetségpont
MFP_logó
ESZA
csodaszarvas
Hrvatski glasnik
www.hr