FeHoVa - 2023

Intézményünk - többségében - horgász szakkörös tanulói, 2023. február 9-én vettek részt a budapesti Hungexpo területén megrendezett, 29. FeHoVa kiállításon, melyet teljes egészében a Nagykanizsai Szúnyog Horgász Egyesület támogatott.

Tanulóink külön csapatokban dolgozva, az alábbi programokkal ismerkedhettek meg:

1. Energofish stand - Deli Ibolya horgászvilágbajnok által tartott interaktív foglalkozás,

2. Akvárium, Ki vagyok én halfelismerő játék - Célja, hogy a gyerekek megismerkedjenek a magyar halfaunával,

3. Mohosz - különböző játékok, halfelismerő, horogkötés stb.

4. Kiállítás horgászati, vadászati területe: különböző kérdésékre kellett a gyerekeknek választ gyűjteniük, ahol sok érdekes – a vizek élővilágához kötődő – interaktív feladatot oldottak meg, melynek köszönhetően értékes ajándékokat nyertek.

Köszönjük a horgász egyesület tagjainak: Baumanné Simon Adriennek, Godinek Szabolcsnak és Farkas Péternek, hogy megszervezték tanulóink számára ezt a különlegesen hasznos és szép programot.

A rendezvényről készült fényképek az alábbi linkről érhető el:

FOTÓK