FeHoVa 2024

Intézményünk horgász szakkörösei, 2024. február 8-án a Nagykanizsai Szúnyog Horgász Egyesület jóvoltából részt vettek a budapesti Hungexpo területén megrendezett, 30. FeHoVa kiállításon. A gyermekek a sok élmény mellett, ajándékokkal gazdagodva tértek haza, melyet ügyességüknek, felkészültségüknek és horgásztudásuknak köszönhettek első sorban, ezen kívül lehetőségük volt személyesen találkozni Szabó Bence kétszeres világbajnok method feeder horgásszal.
A szakköri foglalkozásokat Farkas Péter környezetmérnök vezeti intézményünkben, már harmadik éve.

Köszönjük a Nagykanizsai Szúnyog Horgász Egyesületnek, hogy támogatta ezt a különleges programot, továbbá külön köszönjük Godinek Szabolcsnak a koordinálást.

A rendezvényről készült fényképek az alábbi linkről érhetők el:

FOTÓK