Fenntarthatósági témahét - 2024

A Fenntarthatósági témahét 2024. április 22-én, a Föld napján kezdődött, és változatos programokkal 28-ig tartott, mely során játékos tevékenységekkel törekedtünk a gyerekek ismereteinek bővítésére és a környezettudatos gondolkodásmód elsajátítására.

Az Iskolában az Erdő programon vehettek részt tanulóink, melynek célja, hogy az erdőkkel kapcsolatos tudást élményszerűen adja át az általános iskolásoknak. Tanulóink a foglalkozásokon széles körű ismereteket szerezhettek az erdők növény- és állatvilágáról, közelebb kerülhettek a fenntartható gazdálkodás témaköréhez, valamint betekintést nyerhetnek az erdőket kezelő szakemberek munkájába is. Az iskolánkba ellátogató erdőpedagógusok játékosan segítették az iskolában zajló környezeti nevelést és ismeretszerzést.

Kapcsolódó galéria

Fenntarthatósági témahét - 2024

Pályázatok

MFP_logó
Ökoiskola
Tehetségpont
Bazisiskola
bga_alap_logo
csodaszarvas
ESZA
okosan a pénzzel
Hrvatski glasnik
www.hr