Fenntarthatósági témahét 2021

FENNTARTHATÓSÁGI TÉMAHÉT

2021. április 19. -23.

Iskolánk ebben a tanévben is csatlakozott fenntarthatósági témahét programjaihoz.

• Az alsósok ebben az időszakban már jelenléti oktatásban „ Az erdő, mint ökoszisztéma” témáját dolgozták fel. Készítettek flipbookot az erdő szintjeiről, az ott élő állatokról, növényekről.
  • „A 2021. év madara a cigánycsuk” rajzpályázatot hirdettünk. A szép pályamunkákból kiállítást szerveztünk, majd értékeltük.
  • Április 22-én, a Föld napján, alsós tanulóink közvetlen iskolai környezetüket rakták rendbe, lelkesen takarítottak.
  • Mivel a felsősök ebben az időszakban digitális oktatásban vettek részt, online kapcsolódhattak be a Fenntarthatósági Témahetet támogató szakmai szervezetek szakemberei által tartott online tanórákhoz.