Filharmónia ifjúsági koncertsorozat iskolánkban - 2023

A Filharmónia Magyarország a 2022/2023-as tanévben, intézményünkben 3 előadásból álló, rendhagyó zenei órák keretében tartott koncertsorozatának mottója: „Közel hozzuk a zenét!”. A programokon fellépett: Kiss Márton zongoraművész, Papp-Csővári Dóra fuvolaművésznő, Papp Máté klarinétművész, Kéméndi Tamás harmonikaművész. A művészek által megszólaltatott hangszerek, csodálatos dallamok, az érdekes előadások nagyon megragadták tanulóinkat.

Hiszen a zene káprázatos hatással bír a személyiségre. Feldob, mozgásra késztet, elgondolkodtat, érzéseket és érzelmeket kelt, ellazít, megnyugtat, egyenest a lélekbe hatol, túl a logikán és az értelmen, megfog, megragad, erőt ad, szórakoztat, örömöt okoz, simogat, szomorúvá tesz, vagy megmosolyogtat.

Kapcsolódó galéria

Filharmónia ifjúsági koncertsorozat iskolánkban - 2023

Pályázatok

okosan a pénzzel
csodaszarvas
MFP_logó
bga_alap_logo
ESZA
Bazisiskola
Ökoiskola
Tehetségpont
www.hr
Hrvatski glasnik