Homokkomári keresztek ünnepélyes megáldása

A Zala Megyei Horvát Nemzetiségi Önkormányzat szervezésében 2021. június 25-én Homokkomáromban a templomnál található felújított kültéri keresztek ünnepélyes megáldására került sor, melyen részt vettek iskolánk tanulói. A horvát nyelvű szentmisét Antun Hoblaj prelogi esperes celebrálta, a szentmisén Proszenyák Mira, iskolánk 7. osztályos tanulója szólót énekelt. Az ünnepi szentmisét követően került sor a keresztek és a templom bejáratánál lévő Mária szobor megáldására.

Az ünnepi rendezvényen részt vett tanulók:

Kovács Hanga (6. osztály)

Kőrösi Korina (6. osztály)

Krimmel Léna (8. osztály)

Proszenyák Mira (6. ostály)

Kapcsolódó galéria

Homokkomári keresztek ünnepélyes megáldása

Pályázatok

bga_alap_logo
Bazisiskola
ESZA
okosan a pénzzel
MFP_logó
Tehetségpont
csodaszarvas
Ökoiskola
Hrvatski glasnik
www.hr