Horvát nyelvű szakmai előadás - 2022

A Tótszerdahelyi Zrínyi Katarina Horvát Általános Iskola az Oktatási Hivatal Bázisintézménye.

A horvát nyelvű szakmai előadás egyben bázisintézményi programunk is volt, ami 2022. november 15-én került megrendezésre.

„Pedagógus az inkluzív oktatásban” (Učitelj u inkluzivnoj školi) címmel horvát nyelvű előadást szerveztünk.

Előadó: Dr.sc Smiljana Zrilić, a Zadari Egyetem dékánja

A meghirdetett programon nyolc intézmény (Zrínyi Miklós Általános Iskola Murakeresztúr, Draškoveci Általános Iskola, Zadari Egyetem, S. B. Horvát Művelődési Intézet, Tótszerdahelyi Zrínyi Katarina Horvát Általános Iskola, Borsfai Fekete István Általános Iskola, Tótszerdahelyi Óvoda) pedagógusai vettek részt, valamint a Hrvatski glasnik folyóirat egyik munkatársa.

Az előadás célja bemutatni, hogy  az inkluzív nevelés, pedagógia során milyen módon valósul meg az adott közösségben lévő egyének sokszínűségének és bárminemű különbözőségének elfogadása és megbecsülése, valamint ezen keresztül az esélyegyenlőség biztosításának legerősebb szintje.

Az előadást követően az elhangzottak megbeszélésére, tapasztalat cserére került sor a meghívott pedagógusok és vendégek részvételével.

Kapcsolódó galéria

Horvát nyelvű szakmai előadás - 2022

Pályázatok

MFP_logó
ESZA
Bazisiskola
okosan a pénzzel
Tehetségpont
csodaszarvas
Ökoiskola
bga_alap_logo
Hrvatski glasnik
www.hr