Játékos sportverseny - 2022

2022. november 30-án iskolánk 17 alsós diákja részt vett a Magyar Diáksport által szervezett játékos sportverseny körzeti fordulóján, Borsfán. A verseny során 9 feladatot kellett teljesíteniük csapatban. A megmérettetést hosszas felkészülés előzte meg, így szép eredménnyel zártuk a napot, minden tanuló küzdött a csapatért. Ugyan a megyei versenyre nem jutottunk tovább, mégis élményekkel teli délutánunk volt.

Csapatunk tagjai:

Andróczi Florentina, Andróczi Noé, Balassa Ákos, Godinek Gábor, Mikó Zsombor, Nagy Emma, Orsós Szimonetta, Popa Petra, Radmanics Bence, Rácz Botond, Schrammel Máté, Simonyai Zselyke, Szabó Csenge, Tátrai Balázs, Tkálecz Lia, Tkálecz Zselyke, Zadravecz Dusán


Felkészítő: Vass-Németh Fanni tanítónő

 

Gratulálunk!

Kapcsolódó galéria

Játékos sportverseny - 2022

Pályázatok

Tehetségpont
Ökoiskola
Bazisiskola
okosan a pénzzel
Hrvatski glasnik
www.hr