Jótékonysági koncerten léptek fel tamburásaink Horvátországban

Mirić Margit közbenjárásának köszönhetően, aki a draškoveci általános iskola igazgatónője, iskolánk 8. osztályos tamburásai ,,A jó cselekedetek világnapján“ (,,Svjetski dan činjenja dobrih djela“) vettek részt a horvátországi Prelogban, április 23-án. A jótékonysági koncerten olyan közismert horvát előadók mellett léphettek színpadra tanulóink, mint Marija Vidović és Krunoslav Lajtman énekesek, Mate Grgat zogoraművész továbbá a Trio Green Room zenekar. A rendezvényen nagy sikert aratott többek között, iskolánk tamburásainak és a Havasi Ákos vezette murakeresztúri tamburazenekarnak a közös produkciója: a Divojačko kolo előadása.

A tamburazenekar felkészítője: Trojkó Zsolt

 

A rendezvényről az alábbi linken jelent meg tudósítás Horvátországban:

Međimurske Novine

Kapcsolódó galéria

Jótékonysági koncerten léptek fel tamburásaink Horvátországban

Pályázatok

bga_alap_logo
MFP_logó
Ökoiskola
okosan a pénzzel
Bazisiskola
Tehetségpont
ESZA
csodaszarvas
Hrvatski glasnik
www.hr