József Attila versmondó verseny - 2023

Költészet Napja alkalmából 2023. március 31-én Letenyén megrendezett JÓZSEF ATTILA versmondó verseny területi fordulójában vett részt iskolánk négy felső tagozatos tanulója, és nyújtott kimagasló teljesítményt. 5-6. osztályos kategóriában Csire Zselyke (5.osztály)3. helyezést ért el, míg a 7-8. osztályos korcsoportban 3. helyezést ért el Kőrösi Korina (8. osztály), 2. helyezett lett Proszenyák Mira (8.osztály), aki továbbjutott a szlovéniai Lendván megrendezett megyei versenyre. Ugyanebben a kategóriában különdíjjal jutalmazták Novák Albert 8. osztályos tanulót. Gratulálunk a szép eredményhez!

Felkészítő: Póczak Eszter tanárnő

Kapcsolódó galéria

József Attila versmondó verseny - 2023

Pályázatok

ESZA
Bazisiskola
csodaszarvas
Ökoiskola
MFP_logó
bga_alap_logo
Tehetségpont
okosan a pénzzel
www.hr
Hrvatski glasnik