Mini Zoo-ba kirándult a 3. osztály - 2026
.jpg)
2026. június16-án, kedden Korpavárra a nagykanizsai Mini Zoo-ba kirándultunk a 3. osztállyal. A délelőttöt az állatsimogatóban töltöttük, ahol látványetetéssel is kedveskedtek a tulajdonosok. Az állatkertben a játszótéren is játszhattak, majd megebédeltünk és indultunk tovább a Csó-tó-ra. Egy kicsit sétáltunk a tó körül, majd a játszótéren töltöttünk egy kis időt. Hazafelé az Ági fagyizóban hűsítettük magunkat egy kis fagylalttal.
A gyerekek nagyon élvezték a programokat, élményekkel telve értünk haza.
Kísérő pedagógusok: Somodiné Belső Ágnes, Fehérvári Andrea


















