Művészeti bemutató - 2023

2023. május 24-én művészeti bemutatót tartott intézményünk, közel 90 tanuló részvételével.

A művészeti bemutató, bázisintézményi programunk is egyben.

A rendezvény célja a hagyományőrzés, értékteremtés, együttműködés, összefogás, egymásra figyelés.

A programot rajzszakköröseink kiállítása nyitotta meg, ezt követően színpadra léptek versszavalóink, tamburazenekaraink, népi- és modern táccsoportjaink, színjátszóink, valamint a Letenyei Alapfokú Művészeti Iskola növendékei.

Felkészítők: Köves Laura, Gyulavári Adrien, Balassa Krisztina, Brodácsné Lukács Katalin, Fehérvári Andrea, Hederics Antalné, Kocsis Diána, Matoláné Proszenyák Hajnalka, Pinterics Attiláné, Póczak Eszter, Vass-Németh Fanni, Trojkó Zsolt.

Kapcsolódó galéria

Művészeti bemutató - 2023

Pályázatok

Bazisiskola
bga_alap_logo
Ökoiskola
MFP_logó
csodaszarvas
ESZA
Tehetségpont
okosan a pénzzel
www.hr
Hrvatski glasnik