MVM Okosbútor pályázat - 2022

A Magyar Villamos Művek (MVM) 2021 őszén is meghirdette Okosbútor pályázatát. A cím kissé megtévesztő, mert idén kültéri okoslámpákért zajlott a küzdelem. Magyarországi középiskolák és általános iskolák diákjai csaptak össze, az a 10 iskola nyerte meg a felajánlást, akiknek a diákja a leggyorsabban küldött vissza hibátlan megfejtést.

Három feladatot kellett a gyerekeknek online megoldani. Az első részben a Csőmester nevű pályán kellett egy város gázellátását biztosítani, a második rész egy Igaz/Hamis pálya volt, míg az utolsó feladatban egy Szókirakót kellett hibátlanul kitölteni.

Az MVM Okosbútor pályázatán 4 ötödik (Bakonyi Bettina, Bedő Gréta, Bottka Karolin, Lukács Áron), 5 hatodik (Imics Ármin, Kollár Tamara, Szelényi Máté, Szilágyi Zalán, Szollár Martin), 4 nyolcadik osztályos tanulónk (Bokronyi Bence, Horváth Bence, Lang Ármin, Takács Olivér) indult.

2021-ben 87 iskola 452 diákja szállt harcba az okoslámpáért. Sajnos mi nem kerültünk be az első tízbe.

Kapcsolódó galéria

MVM Okosbútor pályázat - 2022

Pályázatok

ESZA
Bazisiskola
csodaszarvas
Ökoiskola
Tehetségpont
bga_alap_logo
okosan a pénzzel
MFP_logó
Hrvatski glasnik
www.hr