Okosbútor pályázat 2020

2020 novemberében a Magyar Villamos Művek újra meghirdette nyereményjátékát. Előzetes regisztráció után felső tagozatosok és középiskolások vehettek részt a megmérettetésen. A 10 leggyorsabban visszaküldött hibátlan válasz kitöltője nyerhetett iskolájának okos bútort. Ezek olyan 10 méter hosszú „Kiskígyó” fantázianévvel ellátott kültéri bútorok, melyek acélvázzal és keményfa borítással rendelkeznek, solar panelt, USB portokat, akkumulátort tartalmaznak. A hetedik osztályból Takács Olivér, Kovács László, Dékány Balázs és Haszon Kíra gondolták úgy, hogy harcba szállnak azért, hogy esetleg a szerdahelyi iskola udvarán is legyen egy ilyen bútor. A megadott időpontban kitöltötték az online keresztrejtvényt. Bár az idén nem mi voltunk a leggyorsabbak, hasznos tapasztalatokat szereztünk a jövő évi versenyhez és a fenntarthatósági hét megszervezéséhez. Felkészítő tanáruk Nyáriné dr. Aleksza Magdolna biológia mestertanár volt.

Kapcsolódó galéria

Okosbútor pályázat 2020

Pályázatok

Ökoiskola
MFP_logó
csodaszarvas
Bazisiskola
bga_alap_logo
okosan a pénzzel
Tehetségpont
ESZA
Hrvatski glasnik
www.hr