OTB Rajzpályázat - 2022

Az Országos Tűzmegelőzési Bizottság (OTB) pályázatot hirdetett, melynek célja, hogy az óvodások és az iskolások kreatív alkotásokon keresztül mutassák be a tűzvédelem fontosságát, a tűzoltók izgalmas és egyben kihívásokkal teli világát. Iskolánk 8 alsós tanulójának a munkája lett nevezve a pályázatra, valamint az ötödikesek Tűzsárkány csapata rendhagyó módon nem rajzzal, hanem egy ppt-vel készült. Az Így neveld a sárkányodat elnevezésű pályamunkában (mellékletből letölthető) a gyerekek arra hívták fel a felnőttek figyelmét, hogyan lehet elkerülni a tűzeseteket. A csapat tagjai: Kramarics Marcell, Bécs Benjamin, Dara Benjámin voltak.

Kapcsolódó galéria

OTB Rajzpályázat - 2022

Pályázatok

okosan a pénzzel
Ökoiskola
bga_alap_logo
Bazisiskola
ESZA
csodaszarvas
Tehetségpont
MFP_logó
Hrvatski glasnik
www.hr