Szövegértő megyei verseny - 2023

Kőrösi Csoma Sándor szövegértő megyei verseny volt Nagykanizsán 2023. március 21-én. Iskolánkból az alábbi tanulók vettek részt: Takács Bianka (7.o.), Kovács Hanga (8.o.), Csicskovics Hanna és Bottka Karolin (6.o.), Kőrösi Kristóf és Tislér Noel (5.o.), Preksen Kristóf (4.o.), Andróczi Noé (3.o.), Kuzma Norina és Mikó Zsombor (2.o.).

Gratulálunk Bottka Karolinnak az 1. és Takács Biankának a 4. helyezésért! Köszönjük valamennyi tanulónk helytállását!

Felkészítő tanár:

  • Hederics Antalné 2.o.
  • Fábics Zsuzsanna 3.o.
  • Balassa Krisztina 4.o.és 6.o.
  • Póczak Eszter  5.o.,7.o.,8.o.

Kapcsolódó galéria

Szövegértő megyei verseny - 2023

Pályázatok

ESZA
Bazisiskola
bga_alap_logo
Ökoiskola
okosan a pénzzel
Tehetségpont
csodaszarvas
MFP_logó
Hrvatski glasnik
www.hr