Tájékoztatás új munkarendről folyamatosan frissítve

Megjelent: 2020. 03. 15.

Tisztelt Szülők!

A 1101/2020. (III. 14.) Korm. határozat alapján tájékoztatom Önöket az alábbiakról:

„2020. március 16. napjától a szülők igényei alapján, indokolt esetben a nemzeti köznevelésről szóló törvény hatálya alá tartozó iskolák esetében a területileg illetékes tankerületi központ, munkanapokon megszervezi a gyermekek, tanulók napközbeni kiscsoportos felügyeletét.”

Fentieken kívül kérem, szíveskedjen tájékoztatni arról is, hogy gyermeke számára elvitelre igényel-e étkezést!

Amennyiben gyermeke számára 2020. március 16. napjától felügyeletet és/vagy elvitelre étkezést igényel, kérem, még a mai nap (2020. március 15.) 18 óráig tájékoztasson a 06/30-4025002-es vagy Pinterics Attiláné intézményvezető-helyettest a 06/30-4024833-es telefonszámon!

Az új, digitális munkarendre való áttéréssel kapcsolatosan a miniszter módszertani ajánlást tett közzé. Infokommunikációs eszközök használatával online fogjuk támogatni tanulóink tanulását, megjelölve a feldolgozandó tananyagrészeket, s meghatározzuk a számonkérés és beszámolás módját is. Ennek kidolgozása folyamatban van, kérem szíves türelmüket.

A tantervi követelmények teljesítése miatt kérem a szülőket, hogy segítsék gyermekeiket a tananyag elsajátításában.

Akinek a KRÉTA rendszer használata problémát okoz, vagy nem rendelkezik megfelelő digitális eszközzel, kérem jelezze azt is a fenti telefonszámok valamelyikén, vagy a totszerdahely.iskola@gmail.com e-mail címen!

Kérem, figyeljék folyamatosan iskolánk honlapját és a KRÉTA rendszer üzeneteit!

 

Köszönettel:
Trojkó Zsolt
intézményvezető


 

Megjelent: 2020. 03. 14.

Tisztelt Szülők!

Kedves Tanulók!

 

Miniszterelnök Úr tegnap esti bejelentése szerint 2020. március 16-tól új, tantermen kívüli digitális munkarend lép életbe. A tanulók nem látogathatják az iskolát.

A továbbiakról a KRÉTA e-naplón keresztül és itt, az intézmény honlapján is tájékoztatni fogom Önöket!

 

Megértésüket, türelmüket köszönjük!

 

Trojkó Zsolt

intézményvezető

Pályázatok

Bazisiskola
Tehetségpont
Ökoiskola
Hrvatski glasnik
www.hr