Zrínyi Katarina emléknap - 2023

Iskolánk névadójának emléknapja. Ünnepi műsor keretében iskolánk névadójára emlékeztek 7. osztályos tanulóink, melyben bemutatták Zrínyi Katarina életét, majd az 1. osztályos tanulók ünnepélyes fogadalomtétele következett. A műsor zárásaként az osztályok és meghívott vendégeink koszorúval tisztelegtek Zrínyi Katarina emléktáblája előtt. Az ünnepélyt 11 órától vetélkedő előzte meg, melyben felső tagozatos tanulóink csapatversenyen mérték össze tudásukat Zrínyi Katarina életéről és munkásságáról. Ennek eredményhirdetésére az ünnepi  műsor zárásaként került sor. A folyosón kerültek kiállításra tótszerdahelyi, tótszentmártoni és molnári óvodások által készített Zrínyi Katarina portrék, melyek különböző technikával készültek. Az óvodások  pályamunkáinak  jutalmazására az ünnepélyen került sor.

A program koordinátora: Brodácsné Lukács Katalin

Megvalósult Magyarország kormányának támogatásával NKUL-KP-1-2023/2-000242 Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.