Zrínyi Katarina emlékünnepség - 2022

Iskolánk névadójára emlékeztünk 2022. május 6-án, ami egyben bázisintézményi programunk is volt. Ennek keretében felsős tanulóink csapatversenyen mérték össze tudásukat Zrínyi Katarina életéből. Ezt követően Dobos Georgina és Svélecz Dominik 8. osztályos tanulók előadás keretében bemutatták Zrínyi Katarina életét.

A hagyományos programokon kívül, a nyakkendők felavatására is sor került. Ezzel, egy régi álom vált valóra, mely tovább erősíti az iskolai közösséget.

Nyakkendőink, kék alapon fehér pajzsot ábrázoló címer, az iskola épületének stilizált rajzával és az intézmény nevével, Kocsis Diána tanárnő tervei alapján készültek. Az 1975-ös évszám a jelenlegi iskolaépület átadásának a dátumára utal.

Ünnepélyes keretek között intézményünk minden tanulója és dolgozója megkapta az iskola logójával ellátott nyakkendőt, majd az újonnan érkezett tanulóink esküt tettek.

Programunk koszorúzással és díjátadóval zárult.

 

A rendezvényről készült fotók az alábbi linkről érhetők el:

FOTÓK

Pályázatok

Tehetségpont
Bazisiskola
Ökoiskola
okosan a pénzzel
www.hr
Hrvatski glasnik